Nasze konie są przygotowane do pracy zarówno z początkującymi jak i z doświadczonymi miłośnikami koni. Mają łagodne usposobienie.

W stajni zobaczyć Państwo mogą zarówno kucyki jak i duże konie co umożliwia jazdę dzieciom i dorosłym.

 


XANTYPA-/wlkp/ ur. 20.09.1997 - nazywana przez nas Funią, Zarówno początkujący jak i bardziej wytrawni jeźdźcy doceniają Funię jako świetnego wierzchowca ze względu na jej duże umiejętności ujeżdżeniowe i skokowe, a jednocześnie łagodność i cierpliwość, jaka okazuje podczas pracy na lonży z dziećmi.

 

SOKRATES-/mały koń/ ur. 2000r. - to nieduży konik, lecz drzemie w nim temperament godny podziwu, koń o wielkiej charyzmie, ambicji, dzielności i wielkim sercu. Bardzo miękko nosi. Mimo małego wzrostu doskonale dorównuje innym koniom w galopie, a to dzięki niesamowitej zwinności i szybkości.

 

PEREZ -/SP/ ur.15.04.2003 Ten przystojniaczek to największy koń w naszej stajni. Dzięki doskonałemu charakterowi i łagodności znakomicie sprawdza się jako koń do nauki jazdy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Doskonały skoczek. Pięknie prezentuje się w zaprzęgu.

 

TINO- /SP/ ur. 1998 r. Doświadczony koń w rajdach. Dobry jeździec szybko znajdzie wspólny język i przyjemności w jeździe terenowej i na parkurze. Słabszemu krzywdy nie zrobi. Wspaniała matka.

 

MAGNUS - /wlkp/ ur. 1999r. Koń przeznaczony dla słabszych jeźdźców. Mimo mniejszego temperamentu bez kłopotu dotrzymuje kroku innym wierzchowcom. Spokojnie toleruje braki umiejętności i doświadczenia jeździeckiego. Pracuje też w zaprzęgu i na lonży.